Формуємо літній гардероб дитини

Діти від двох до п'яти років такі шибеники! Причому абсолютно не важливо, хлопчик чи дівчинка: це той вік, коли потрібне око та око за маленькою людиною, а дитячий одяг буквально горить на малюкові. Літо - це зовсім вже вольниця для хуліганів і пустунів п"ятирічного віку. Літо для дітей і для батьків - час, коли можна практично цілодобово перебувати на повітрі, особливо якщо є дача або сільський будинок з бабусями і дідусями.

Якщо протягом року модний літній дитячий одяг для дівчаток та хлопчиків регламентувався дитячим садком, відвідуванням педіатра, виходами до театру, в гості та іншими пристойними місцями, то влітку таких рамок значно менше. Саме тому чудовим місцем для покупки одягу на літо дитині від двох до п'яти може стати інтернет магазин дитячого одягу http://www.nestling.com.ua/ua/ . Адже серед представленихь тут літніх футболок, шортів та джинсів тут можна вибрати такі, в яких і в бенкет, і в світ.

Оптимальний варіант - мати великий запас літнього одягу для прогулянок малюків: бавовняні майки, що забруднені в саду і не відпираються, віддані кимось вживані речі, дитячі шорти у великій кількості. Найкраще, якщо всі ці речі не вимагають прасування. Великий обсяг різноманітного одягу, якого не шкода, дозволить дитині влітку насолоджуватися прогулянкою і щомиті не боятися за нові речі.

Віддаємо перевагу прогулянковому дитячому одягу

Важливо розуміти, що для дітей природно перебирати камінчики або черепашки, зривати рослини, бігати по калюжах, кататися з гірок і по траві - це нормальне проведення часу для дитини влітку. І якщо в сім років хлопчик чи дівчинка може відрізнити парадно-вихідний одяг від прогулянкового, то від дворічних малюків все одно - білі шорти на ньому або вуличні діряві джинси. Маля плюхнеться на коліна, щоб розглянути комашку, а маленька дівчинка - щоб понюхати квітку. За це і лаяти-то дитину немає сенсу, вона проявляє природну цікавість до світу.

У літньому гардеробі дитини від двох до п'яти років повинні бути і ошатні речі. Красиві літні плаття для дівчаток, акуратні брючки, стильні шорти бермуди. Але всі ці модні святкові речі мають бути відносно практичними, щоб випадкове падіння по дорозі в гості не зіпсувало всім настрою, а юному досліднику  - зовнішнього вигляду.

Звичка часто змінювати вбрання в наші дні присутня не тільки у маленьких дівчаток. Хлопчики теж хочуть одягатися модно і красиво, тому цілком логічно, що ви можете кілька разів на день міняти наряд вашого маленького хлопчика влітку, особливо коли сьогодні маємо так багато варіантів. Ось деякі елементи літнього гардеробу, які повинен мати ваш юний модник.

Шорти для хлопчиків та дівчаток

Шорти, безсумнівно, улюблений предмет літнього одягу для хлопчиків та дівчаток. Вони підходять дітям різного віку і можуть бути як стильними, так і комфортними. Широкі шорти завжди були дуже популярні. Важливо підібрати ідеальну за розміром пару, щоб вона була просторою і доходила довжиною до коліна.  Шорти доступні у великому виборі стилів, вони включають в себе дитячі шорти для спортивних вправ, камуфляжні і пляжний варіант. Будь-який з цих стилів може створити ідеальний наряд для вашого хлопчика, крім того, широкі шорти допоможуть уникнути пітливості, що може призвести до грибкових інфекцій.

Дитячі футболки та майки

Футболки і дитячі майки також невід'ємна частина літнього гардероба українських дітей. Вони популярні цілий рік, а особливо влітку, в спекотні сонячні дні. Останнім часом маленькі модники  віддають перевагу футболкам з веселими принтами, з кумедними написами, зображеннями тваринок або абстрактними картинками.

Джинси для дітей

Дитячі джинси завжди вважалися необхідним одягом для дітей. Повсякденні бавовняні або поплінові шорти можна використовувати не у всіх випадках. Пара красивих джинсів можуть врятувати дитину, наприклад, при поході на день народження. Як і інший одяг, джинси і брюки для дівчаток та хлопчиків доступні в численних варіантах. Батьки можуть зупинити свій вибір на прямому, мішкуватому стилі або просто на класичних брюках. Трохи спущені джинси особливо добре підходять для дітей великої статури.

У статті перелічений набір найбільш необхідних компонентів літнього гардероба для українських дівчаток та хлопчиків. Перевірте, можливо, чогось не вистачає!