Двійнята, та ще й близнюки, зазвичай,справжня радість для мами, але це і подвійні клопоти. Проблема, у що одягнути дітей, у батьків перетворюються просто на проблему в квадраті. Саме тому батьки близнюків задаються питанням: чи варто їх однаково одягати?

Різний або однаковий дитячий одяг купити для двійнят ? На жаль, дати однозначну відповідь на це питання так ніхто і не може. З цього приводу існує велика кількість думок, одні вважають, що треба, інші ні. Але вирішувати, звичайно ж, самим батькам. Відомий той факт, що багато близнючок люблять носити однакові речі. Але трапляються випадки, коли між близнюками розвинене суперництво і діти категорично відмовляються носити однакові речі. Навіть якщо близнюки звикли з народження бути нерозлучними, батькам при виборі одягу для них варто враховувати той факт, що кожен малюк - це індивідуальна особистість.

Як же правильно вибрати одяг для близнят? Вітаємо матусь, які стали щасливими матерями близнюків. Однак терпіння і тактовності їм буде потрібно набагато більше, ніж іншим українським мамам. Звичайно, найкраще, якщо в дитячому гардеробі двійнят буде хоч трохи різних речей. У майбутньому це допоможе їм реалізувати себе як самостійну особистість незалежно від брата або сестри близнюка. Щоб виховати правильне світосприйняття у близнюків, потрібно запам'ятати, що різний чи однаковий одяг відіграє важливу роль у їх вихованні.

Близнюки з дитинства мають усвідомлювати не тільки свою подібність, але також й відмінності. Звичайно ж, найпростіше прийшовши в дитячий магазин купити дві абсолютно однакові речі.

Діти одного віку, однієї комплекції, відповідно те, що підійшло одному легко підійде іншому. І це може стати помилкою батьків. Компромісом може служити варіант покупки костюма однієї моделі, але різних кольорів. Такий варіант дуже добре підходить для різностатевих близнюків. Найчастіше дитячі речі для хлопчиків випускають зеленого, коричневого, синього або блакитного кольорів. Дівчаткам переважно купують одяг червоних, жовтих і рожевих пастельних відтінків. Звичайно цей вибір правильний, але ж буває, що хлопчикам подобається рожевий колір, а дівчаткам блакитний. Діти самі мають вибирати, що їм носити.

Сьогодні на ринку дитячих товарів України існує велика кількість фірм, які спеціалізуються на виготовленні одягу спеціально для близнюків. Отже, вибираючи одяг для близнюків, дуже важливо запам'ятати наведені вище поради і зробити правильний вибір.