Турботливі батьки в Україні намагаються створити для своєї дитини комфортні і безпечні умови на кожному етапі життя. Крім іншого, важливу роль відіграє і гардероб малюка. Потрібно, щоб дитячі речі були підібрані за розміром і зростом дитини, виготовлені ​​з натуральних тканин, які не викликають роздратування або алергію.

Сучасна світова текстильна промисловість робить наголос на пошитті дитячого одягу з бавовни, що зручно у виготовленні і носінні, не вимагає складного крою, а моделі з бавовняного трикотажу виходять практичні, гарні і оригінальні.

Особливе місце в гардеробі хлопчиків та дівчаток мають дитячі футболки. Це геніальні вироби, які можна носити і як нижню білизну, і як ошатний одяг. Дитяча футболка приємна на дотик, вона не сковує рухів, легко переться і довго зберігає презентабельний вигляд. Але всі перераховані властивості стосуються якісного товару, виготовленого з добротного матеріалу на сучасному обладнанні. Тому, якщо вам потрібно купити футболки для хлопчика, звертайтеся в Інтернет магазин дитячого одягу http://www.nestling.com.ua/ua/.

Основні критерії при виборі дитячої футболки

Сьогодні полиці українських універмагів завалені найрізноманітнішими моделями футболок для дівчаток та хлопчиків. Важливо вміти орієнтуватися в цьому товарі, щоб безпомилково зупиняти свій вибір на найкращих і практичних виробах. Ось деякі правила вибору футболок для дітей:

  • Дитяча футболка має бути зшита з 100% бавовни або з невеликим додаванням синтетики. Зверніть увагу, синтетичних добавок не повинно бути більше 40%.
  • Оскільки футболки для хлопчиків у більшості випадків надіваються на голе тіло, фактура тканини повинна бути м'якою і приємною на дотик.
  • Футболка для дівчинки або хлопчика не повинна обмежувати рухів або обтягувати тіло малюка. Зазвичай футболки виготовляються вільних фасонів, тому можна купувати виріб трохи більшого розміру.
  • Зверніть особливу увагу на обробку швів. Якщо крім оверлока немає додаткового шва, така дитяча футболка втратить форму після першого ж прання. Так само важливо, щоб по коміру була пришита смужка, що фіксує ворот,  інакше воріт швидко розтягнеться.
  • Важливо звернути увагу на зовнішній вигляд матеріалу. Якісні та модні дитячі футболки просочуються на фабриці спеціальним складом, що оберігає від вигорання і катишків.

Показники неякісної дитячої футболки

Встановити, що дитячий трикотаж виготовлений в кустарних умовах і не відповідає необхідним вимогам, не так складно. Розтягніть трохи тканину і подивіться на просвіт. Сітка сонячних променів має бути рівномірною. Якщо видно діри або затемнення, таку футболку не варто купувати.
Проведіть рукою по поверхні футболки, якщо ви відчуваєте, що матеріал пухкий або шорсткий, така футболка нікуди не годиться. Дитина буде в ній вести себе неспокійно, і дуже швидко вона вся покриється жорсткими кругляками.

Малюнок на футболках для дітей

Якщо на футболці є малюнок, приділіть йому пильну увагу. Не варто брати футболку з глянсовою аплікацією або малюнком з лощеною поверхнею. Зазвичай для таких аплікацій використовують небезпечні матеріали. Найкраще, коли малюнок переведений на тканину, а на бирці зазначено які барвники використовувалися для цього.

Вибирайте для малюка якісні і стильні дитячі футболки яскравих забарвлень, але стежте, щоб гама кольорів пестила погляд, а не різала очі. Привчати дитину до почуття міри в одязі потрібно з перших днів життя.