Купити дитячі сорочки для хлопчиків сьогодні неважко, майже кожен інтернет магазин дитячого одягу в Україні пропонує величезний вибір сорочок на будь-який смак і колір. Яскраві, модні і класичні, але це не найголовніше. Висока ціна, яка часом не відповідає заявленій якості - ось головна проблема сучасних товарів для дітей. Як не помилитися, заощадити і при цьому купити модну сорочку для хлопчика, ми розкажемо в цій статті.

Головне - розмір дитячої сорочки для хлопчика.

Як правильно визначити розмір сорочки? Ви, напевно, не раз задавали собі це питання. Відкриємо секрет - навіть не кожен дорослий чоловік уміє це робити, тому не турбуйтеся. Спочатку треба звертати увагу на горло і тільки потім підбирати сорочку відповідно до зросту. Це стосується і чоловіків, і юнаків, і навіть маленьких хлопчиків.

Як же дізнатися розмір шиї малюка? Виміряйте її обхват біля самої основи і округляйте результат до цілого числа в більшу сторону. Ідеальний варіант - відстань між шиєю дитини і коміром не більше і не менше ширини пальця. Така дитяча сорочка не буде доставляти дискомфорт.

Хороший приклад сорочок з правильними розмірами - фланелеві та поплінові модні сорочки для хлопців від полулярних американських брендів Картерс, Gymboree та Crazy8 з київського інтернет-магазину дитячого одягу http://www.nestling.com.ua/ua/, які можна придбати сьогодні за помірною ціною, причому деякі моделі дитячих сорочок продаються зі значними знижками.

Акцент на обличчя дитини

Ви здогадувалися раніше, що стиль сорочки для хлопчика, а саме її комір, може коригувати контури обличчя малюка? Наприклад, дитині з круглим, широким обличчям бажано придбати сорочку з класичним коміром або трохи округленим, а власникам загострених рис обличчя, навпаки, необхідно зупинити свій вибір на сорочках з подовженими кінчиками коміра. 

Манжети дитячої сорочки.

І остання головна деталь, на яку варто звернути свою пильну увагу - манжети. Вони повинні повністю закривати зап'ястя хлопчини, але при цьому не занадто щільно облягати руку. А планка рукава повинна містити додатковий гудзик для того, щоб рукав не задирався і не оголяв передпліччя.

Для літніх дитячих сорочок з можливістю контролю довжини рукава манжети повинні бути м'якими, але при цьому тримати форму.

Нашивки, капюшон і гудзики

Нашивки на сорочці, як і кнопки від капюшона, не повинні дратувати вразливу дитячу шкіру, що особливо актуально для маленьких хлопчиків. Ґудзики на сорочці мають бути пришиті хрестом з щільних ниток з 100% вмістом бавовни. Виявляється,  за матеріалом гудзиків легко визначити і якість. Так, перламутрові ґудзики - перша ознака ексклюзивності сорочки для юного джентельмена.

Матеріал дитячої сорочки

Дитячі сорочки  для хлопчиків не прийнято купувати з 100% бавовни, найкраще поєднання - це 97% бавовни і 3% синтетичного волокна, наприклад, спандексу чи еластану При цьому поверхня матерії повинна бути щільною і гладкою. Таким чином, вона не мнеться при рухливих іграх маленьких розбійників і більш дорослих хлопців.

Тепер ви знаєте декілька маленьких секретів про те, як правильно вибирати сорочки для бешкетників та інший одяг для хлопчиків і не переплачувати за неякісний товар!