Америка здавна вважалася законодавицею не тільки дорослої, а й дитячої моди. І в нинішньому сезоні весна 2017 американські модельєри та дизайнери не згаяли можливість здивувати поціновувачів актуальних тенденцій оригінальними трендами, чому підтвердження - дитячі вітровки для дівчаток та хлопчиків.

Отже, що ж готує нам 2017 рік. В першу чергу, варто відзначити, що яскраві та експресивні відтінки минулих сезонів вже не зовсім актуальні. Їх змінили більш спокійні пастельні тони і не зовсім дитячий, але цілком цікавий в поєднанні з різними іншими кольорами, сірий відтінок. Це не зовсім звично для американських дизайнерів, але досить цікаво, і це цілком передбачувано тому, що саме такі тони зараз привертають покупця.

Дитяча мода досить мінлива і тому підтвердження - колекції одягу для дітей від відомих кутюр'є. Незважаючи на те, що яскраві відтінки ще присутні, перевагу віддано спокійним кольорам і окремо варто звернути увагу на оздоблення хутром, яке в 2017 році буде присутньо практично на всьому верхньому одязі.

Природно, варто оцінити і вибір матеріалів. Дитячі вітровки для хлопчиків та дівчаток навесні 2017 виготовляються виключно з високоякісних тканин, які зберігають тепло, захищають від вологи і мають чудовий зовнішній вигляд протягом усього часу використання. Той факт, що дизайнери США використовують лише натуральні тканини, цілком обгрунтований. Саме якість і витончений зовнішній вигляд приваблюють покупця, і це не може не позначитися на модних тенденціях. Дитячі вітровки весна 2017 від відомих брендів створені в повній відповідності з останніми модними віяннями. Так, наприклад, знаменитий бренд, що виробляє дитячий одяг Carters пропонує в продаж колекції дитячого одягу, в яких поєднується висока функціональність і відмінний зовнішній вигляд.

Дитячі вітровки 2017 від іншого популярного вирбника модного одягу для дітей в США, компанії Gymboree, - це відмінний смак, щеплений з самого дитинства, це одяг для дівчаток і хлопчиків, що відповідає найвищим вимогам. Маленькі принцеси та юні джентельмени будуть задоволені і зовнішнім виглядом і зручністю придбаних речей.

Також можна відзначити і американський бренд Crazy8 - досить відомий і популярний через постійне підтримання високої якості одягу, дитячий демісезонний одяг виробництва торгової марки Крейзі8 - це найбільш актуальні тренди вуличної моди, які сподобаються підліткам, адже бунтарство - це якраз те, що потрібно в цьому віці, це  недорогі, але якісні вироби, які можна носити в будь-який час і які повністю відповідають найбільш актуальним модним тенденціям.