Демісезонні та зимові куртки для дівчаток потрібні завжди. Взимку - теплі пуховики або дитячі курточки та пальтечка, утеплювачем в яких виступає практично невагомий холлофайбер, навесні та восени - непромокальні та брудовідштовхуючі плащі і вітровки. При виборі будь-якого одягу для дівчинки слід керуватися такими простими правилами:

  • дитячі речі для маленької модниці повинні подобатися візуально і їй, і батькам;
  • вони повинні бути практичними;
  • дівчинка в новому одязі має відчувати себе комфортно і невимушено.

Тому, хто хоче купити весняну куртку для дівчинки або зимову теж слід пам'ятати про ці нескладні правила.

Якісні речі для дітей найчастіше купують у фірмових магазинах, інтернет-магазинах, наприклад, в дитячому інтернет магазині http://www.nestling.com.ua/, або замовляють із-за кордону. Звичайно, деякі батьки воліють купувати дитячі речі на ринках, але в цьому випадку треба бути особливо уважним до якості виробів. Щоб купити куртку для дівчинки, батькам слід звертати увагу в першу чергу на тканину. Вона має пропускати повітря. Дівчинка буде почувати себе в курточці комфортно, якщо в складі тканини великий відсоток натуральної сировини. Тканини невисокої якості часто красиво виглядають, однак дитяча куртка або плащ з подібного матеріалу стане для її господині справжньою мукою, оскільки повітря не буде циркулювати, і дитина почне пітніти.

Вибрати хороший зимовий або демісезонний дитячий одяг непросто. Зимова куртка для дівчинки - ще більш складне завдання. Треба звернути увагу на довжину - зимовий верхній одяг для малятка обов'язково має бути нижче пояса, ідеально, якщо куртка буде хоча б до середини стегна. Чимале значення мають застібки, у дитячій куртці вони повинні бути подвійними, це дасть додатковий захист від снігу та вітру. Можна вибрати приталену модель або модель з поясом, що дасть можливість підкреслити фігуру дівчинки. Велике значення має наявність капюшона з тасьмами, що затягуються, і наявність внутрішньої резинки внизу куртки, що також затягується. Оскільки діти щодня багато гуляють, зимова дитяча куртка повинна бути легкою, не сковувати рухи дитини. Важливо при виборі врахувати і думку самої маленької модниці, а не тільки орієнтуватися на показники комфорту і якості.

Демісезонна дитяча куртка для малятка має вибиратися за схожими із зимовою параметрам. Є невеликі відмінності тільки в тому, що дитяча куртка, розрахована на сезон весна-осінь, зазвичай більш яскравого забарвлення і не така тепла. При виборі треба врахувати тенденції моди, а також якість виробу. Матеріалом для пошиття демісезонних курток служить поліамід або бавовна. Сьогодні виробники часто стали використовувати мембранну технологію. Дівчаткам старшого віку зазвичай купують укорочені моделі, а демісезонна дитяча куртка для дівчинки молодшого віку часто більш подовжена.

І звичайно, при виборі нової куртки для дівчинки важливо не забути запитати думку самої юної модниці. У цьому випадку вона завжди буде носити курточку з великим задоволенням, поки не виросте з неї.