Ті, хто займаються кінним спортом, знають, як багато різних речей потрібно для якісних тренувань та догляду за чотириногим партнером. Від амуніції, екіпіровки та приладдя залежить дуже багато.

Наприклад, обираючи одяг та взуття для верхової їзди, недостатньо знати лише розміри. Різні види кінного спорту, заняття для початківців та кінні прогулянки мають особливості в екіпіровці. Взуття також відрізняється, враховуючи положення ніг при їзді. Не менш важливо вміти підібрати матеріали, з яких виготовлений одяг для тренувань у різні пори року.

Підібрати амуніцію для коня навіть складніше, ніж екіпірувати вершника. Це той випадок, коли без кваліфікованої допомоги можна придбати речі, які вашому улюбленцю не підійдуть або будуть шкодити. Навіть щітки для чистки коней дають різний ефект в залежності від сезону та типу вовни, що ж казати про такі складні й важливі речі, як вуздечки, залізо, збір до сідла, захист ніг та спини, попони, інструмент для догляду за копитами та інше?

Тільки кіннотники із багаторічним досвідом зможуть підказати нюанси, завдяки яким вам не доведеться купувати двічі. Саме такі люди працюють в магазині Українського кінного порталу Horseua.com. Консультанти HorseUA чудово підберуть комплекти одягу для маленького вершника, в яких здоров’я та комфорт дитини будуть на першому місці.

Спеціально для того, щоб батькам було зручно вибирати дитячий одяг для верхової їзди, на порталі створено розділ дитячих товарів, де зібрані речі, у яких маленьким вершникам буде комфортно. Переконатися у цьому ви можете за посиланням.

До речі, поряд із магазином, на Українському кінному порталі HorseUA розташована корисна бібліотека, де знаходиться чимало статей, що допоможуть не тільки обирати товари для кінного спорту, але й краще орієнтуватися у цьому чудовому хобі. Тому сайт Horseua.com є у закладках кожного кіннотника України. Крім того, юних кіннотників порадують подарунки, що представлені в окремому розділі магазину.

Всі речі, що купують для вершників та коней, мають бути якісними, довговічними та надійними. Лише така амуніція виконуватиме головні функції: захист і комфорт для людини й тварини. Тому в магазин HorseUA потрапляють речі, які пройшли тестування фахівцями кінного спорту. А завдяки прямим поставкам від європейських виробників ціна на них дуже приваблива. На сайті всі товари для коней та вершників представлені з лаконічним, але змістовним описом, що суттєво полегшує вибір.

Український кінний портал HorseUA створений кіннотниками для кіннотників, тому асортимент магазину підібраний грамотно й з урахуванням багаторічного досвіду спортсменів та коневласників. Ще одна перевага магазину HorseUA – оперативні та кваліфіковані консультації з будь-якого питання.