Хіба можуть домашні квіти обходитися без добрив? Квітучі рослини не дають врожай, але вони перестають цвісти при нестачі гумінових кислот в живильному субстраті. Тому добриво для орхідей, антуріума, сенполії та інших домашніх квітів має бути органічним. Поживний субстрат – вже природна основа для зростання. Однак з роками грунт зношується. Особливо це помітно при розростанні кореневої системи, використанні хлористої води, застосуванні хімічних добрив.
ЯРОС – підходить всім квітам
Для обробки рослини необхідно приготувати розчин. Не всі гумати виготовляються в рідкому стані, але ж розводити рідину у воді набагато простіше, ніж гранули або порошок. Тому новинка ЯРОС вже заслуговує інтерес у цільової аудиторії. Залишається переконатися в тому, що ЯРОСом можна обробляти антуріум, калу, сенполію та інші рослини. І тут, треба нагадати про натуральне походження тематичного препарату. Замість того щоб насичувати рослину конкретною речовиною, ЯРОС надає комплексний вплив
• Збагачує мікрофлору субстрату корисними бактеріями;
• Відновлює в грунті дефіцит макро- і мікроелементів;
• Проганяє шкідливі грибкові бактерії;
• Балансує кислотно-лужний баланс.
При використанні ЯРОСа грунт в горщику оновлюється, а рослина одужує і набирає сили. Щоб поліпшити цей ефект, зовнішню частину квітки можна обприскати 2-3-вiдсотковим розчином. Для кореневого підживлення рекомендується використовувати 5-10-відсотковий розчин. Дозування корисної рідини залежить від стану культури: чим гірше, тим більше речовини необхідно додавати.
Бонуси від ЯРОСа
Краще одужання квітки може бути тільки одужання, яке не віщує ніяких витрат та інших складнощів. Перехід на ЯРОС цілком і повністю виправдовує вимоги цільової аудиторії:
• Зручне зберігання – рідина знаходиться в компактній ємності;
• Економічна витрата – 250 мл речовини вистачає для отримання 100 л розчину;
• Універсальне використання – ЯРОС підходить для кореневої та позакореневої обробок (причому обробка використовується для підживлення і лікування культури);
• Швидкий результат – пожвавлення грунту гуміновими кислотами відбувається паралельно з підживленням корисними макро- і мікроелементами;
• Відсутність побічних ефектів – натуральне походження гумату не викликає опіків у рослини навіть при 20-30-відсотковому передозуванні.
Обробляти квітки ЯРОСом рекомендується не частіше одного разу на місяць. Якщо культура вже цвіте, то необхідно обмежитися кореневою підгодівлею: дуже складно обприскувати надземну частину таким чином, щоб квітки залишалися чистими. З іншого боку, концентрацію розчину можна зменшити до мінімуму. І не варто забувати, що різні культури вітають певний рівень вологості повітря і грунту. Якщо антуріум вимагає 70 відсотків, то у фіалок цей показник не повинен перевищувати 60 відсотків. Кактусам взагалі буде достатньо 30-40 відсотків вологості. Тому обробку різних рослин ЯРОСом треба проводити у різний час.