Серебряный кулон cava

Щороку діти та дорослі з нетерпінням очікують на новорічні свята. І то цілком зрозуміло. Ці дні зазвичай наповнені передчуттям дивовижних пригод та радісних хвилин. Ось-ось вогники на новорічній ялинці замерехтять яскравими спалахами, та почнуться справжні дива. А щойно мине новорічна ніч, тут і Різдво вже не за горами. А за ним и Щедрий вечір, якого діти чекають з особливим задоволенням. Правда ж? Вже багато років це свято має велике значення для нашої країни. Адже стільки звичаїв та старанно збережених традицій пов’язано із ним.

Щедрий вечір починається зі смачної вечері. Багато накритий стіл символізує добробут та гарний врожай. За сьогоднішнім календарем Щедрий вечір припадає на 13 січня. Одна з найвеселіших та найцікавіших традицій цього дня – щедрування. Переодягнені ряжені ходять по домівках та бажають господарям доброго врожаю та щасливого року. Нумо, хто вивчив найяскравіші колядки та щедрівки? Хто отримає щедрі подарунки за своє старання?

Подарунки на Щедрий вечір як частина свята

Звісно, яке ж може бути новорічне свято без подарунків? Це одне з найголовніших очікувань цього вечора. То ж чим можна порадувати дітей? Сучасних хлопчиків та дівчаток важко здивувати. Але можемо запевнити, що унікальна срібна підвіска буде неперевершеною ідеєю. Подивитися весь асортимент прикрас від українського бренду Cava.Cool можна на офіційному сайті.

Чим така цікава серія Cool Baby? Бо це дуже гарні, веселі та кумедні малюки, що зроблені с щирою любов’ю та майстерністю. Як правильно підібрати кулон для дитини? Кожна з підвісок має свій характер, тому ми радимо обов’язково звертати увагу, щоб хобі та особливі риси дитини відповідали стилю підвіски. Наприклад:

  • якщо дівчинка полюбляє спорт, варто придбати для нею кулони «Велосипедистка» або «Каратистка», а хлопець буде із задоволенням носити фігурку «Чемпіон»,
  • для творчої дитини найкращим подарунком будуть кулони «Артистка», «Художниця», «Фотограф» або «Творець»,
  • якщо дівчинка мріє стати зіркою, то тут ваш вибір очевидний – «Милашка», «Суперстар», а якщо вона без тями від модних тенденцій, то буде в захваті від «Модниці» або «Красуні»,
  • якщо дитина радує вас своїми талантами та здібностями, можна вибрати для неї підвіски «Розумник» або «Індиго».

Серебряный кулон художница

Чому срібна підвіска це найкращий подарунок? На відміну від найякіснішого одягу або найкрутіших іграшок, дитина зможе носити прикрасу довгі роки. Навіть коли вже буде дорослою. Окрім того, ці кулони виглядають дійсно стильно, а хто не хоче виділятися серед однолітків?

Де ж придбати таку красу? То все просто. Просто замовте вподобаний кулон на сайті інтернет-магазину Cava.Cool або в бутіках по всій країні (Одеса, Харків, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Львів, Полтава та інші).

Щедрий вечір вже незабаром, то ж поспішайте обирати найгарніші подарунки для своїх улюблених дітлахів!