В житті так мало яскравих спалахів. Хоча для того, щоб подарувати дитині радість і пірнути в світ дитинства самому, достатньо мати незначну суму коштів та проявити трохи фантазії. На сайті можна купити набір для дитячої творчості, внести різноманітність в буденне життя та зробити незабутнім дитяче свято.

Іграшка чи творчий розвиток: два в одному

Поєднуючи в єдине ціле любов до іграшок дитини та бажання батьків розвинути дитячу увагу, посидючість та фантазію, набори для дитячої творчості викликають захват у дітлахів та приносять їм неабияку користь. Це можна довести на прикладі найпоширеніших типів:

  • живопис. Малювання, створення вітражів і гравюр, різноманітні царапки навчать дитину уявляти і відтворювати образи, вільно виражати свої відчуття, думки та емоції, іншими словами – показати своє особисте ставлення до оточуючого світу.;

розмальовки

Для цього використовується звичайний папір або книжка-розмальовка, олівці фломастери, крейда, фарби, фігурки, предмети декору, пісок і ін.;

  • скульптура. Ліплення, виготовлення виробів з гіпсу – заняття, яке допомагає поліпшити роботу м’язів рук дитини, що дозволяє розвивати творче мислення та уяву. Маленький творець самостійно вигадує та втілює свої ідеї в життя за допомогою еластичного та податливого матеріалу. Ліпка добре впливає на розвиток уваги та посидючість.

кінетичний пісок для дитини

В комплекти для ліплення входять стеки, форми, пластилін, глина, гіпс, тісто, дошки – все необхідне для створення готових виробів;

  • рукоділля. Набір для рукоділля – це знахідка для творчих натур. Створення різноманітних аплікацій, вишивання, в'язання, випалювання і випилювання, декупаж, декор, створення дитячих прикрас - види творчості, які допомагають засвоїти багато навичок і навчають користуватися інструментами, що необхідні в дорослому житті. Результатом захоплень малюка буде річ, створена власними руками, що може бути використана, як подарунок чи сувенір, або стати чудовою прикрасою або частиною інтер’єру.

декупаж

В наборах є намистини, блискітки, кольоровий папір, скотч, випалювальні прилади, фанера, лобзики, кольоровий папір та клей, голки та нитки, основи для вишивання - все необхідне, залежно від виду рукоділля.

Що врахувати при виборі

Перш, ніж купити набір для дитячої творчості, необхідно:

  1. Зорієнтуватися в напрямку мистецтва. Для цього потрібно врахувати здібності і інтереси малюка в тій чи іншій сфері.
  2. Врахувати вікові особливості. Важливим фактором є вік дитини. Найменшим підійдуть набори з пластиліном і розмальовками, а старшим дітям можна пропонувати самим здійснити вибір в інтернет-магазині.
  3. Орієнтуватися не тільки на вік, а й на стать дитини. Варто зауважити, що існують заняття, однаково цікаві як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Дарувати радість зовсім нескладно. Головне, знайти компанію, яка б підтвердила статус надійного постачальника дитячих товарів в Україні. Від правильного вибору іграшок для дитини залежить прогрес її розвитку.