На початку осені потрібно поповнити гардероб дитини новими речами, оскільки дні ще теплі, але вранці буває досить прохолодно. Безпека і якість дитячого одягу - головні чинники, що впливають на вибір українських батьків. Якщо ви хочете заощадити, робіть це по-розумному. Вибирайте якісні, нехай і недорогі дитячі куртки на осінь, це дозволить вам відмовитися від подальших покупок. Гарний виріб витримає багаторазові прання, буде довго носитися і його зможуть пізніше одягти і молодші діти. На сайті товарів для дітей http://www.nestling.com.ua/ua/ ви зможете знайти якісний і модний одяг для хлопчиків та дівчаток будь-якого віку.

Безпека - найважливіший критерій при виборі дитячого одягу. Куртки дитячі мають захищати малюка від сирого осіннього вітру, від перепадів температури, а також бути зручними, легко одягатися, гіпоалергенними, повинні «дихати», тобто дитина в безпечному осінньому одязі не буде пітніти.

Для новонароджених діток підійде теплий деісезонний конверт простої конструкції, з кількома надійними заклепками. Для малюка 6 - 8 місяців вибирайте комбінезон - спальник. Цей демісезонний дитячий одяг - щось середнє між комбінезоном і конвертом, з єдиним простором для ніжок і ручок маляти. Такий одяг має бути непромокаючим зовні, прошитий утеплюючим волокном всередині і вистелений натуральною тканиною зсередини.

Демісезонний осінній одяг з синтепону добре підходить для дітей, він дихаючий, теплий, вологостійкий і легкий. Але дитячі комбінезончики з цього матеріалу не варто одягати взимку, оскільки синтепон втрачає свої властивості при температурі -10 ° С.

Для маленьких дітей дошкільного віку підійдуть осінні напівкомбінезони, тобто комплект з двох предметів - теплі штани з високим поясом або на лямках і демісезонна дитяча куртка. Вони призначені для малюків, які багато і активно рухаються, бігають, пітніють, брудняться. Важливо, щоб такий осінній дитячий одяг був оснащений резинками на рукавах і на штанинах. Кріплення лямок має бути стійким - резинка широкою, а кільця тугі, зі сталі, оскільки ці аксесуари повинні служити довго. Горловина демісезонної осінньої куртки має бути високою і широкою, залишати місце для светра і теплого шертсяного шарфу. Блискавка дитячої куртки повинна обов'язково бути прикрита матерією, щоб не защемляти шкіру дитини біля горла.

Капюшон осінньої куртки для дитини вибирайте великий, щоб він помістився на шапочку, і буде краще, якщо його можна буде знімати, на заклепках або блискавці. Тканина верхнього демісезонного одягу має бути непромокаючою, її і прати легше, і брудниться вона не так швидко, і малюкові в ній буде тепло, затишно і комфортно.

Осіння дитяча куртка повинна бути досить довгою, щоб закривати поперек і попу дитини.

Взуття на осінь краще вибирати високе, щоб запобігти потраплянню всередину вологи і снігу. Бажано, щоб воно було виготовлено зі шкіри, немазких темних кольорів, і обов'язково теплим, комфортним, на низькому широкому каблуці або зовсім без нього.