Як вибрати боді для новонароджених

Дитячі боді для немовлят вже другий десяток років відомі українським батькам, вони впевнено витісняють звичні раніше сорочечки для новонароджених, але ось питання: як вибрати бодіки для новонароджених: довгий рукав або короткий, які шви і матеріал? Спробуємо вам допомогти, адже правильно обраний одяг для новонароджених - це і комфорт малюка, і спокій молодої мами - а це все в кінцевому рахунку впливає на здоров'я дитини і клімат в родині.

Що таке дитячі боді

Боді значно зручніше звичайних сорочечок, облягаючи тіло новонародженої дитини, фіксуються на кнопочках між ніг, і тим самим, не збиваються і не мнуться, не створюють незручних складочок на спинці, не оголюють тіло дитини. Зовні вони нагадують сліпи, але тільки без штанин. Дитячі боді для немовлят можуть бути з довгим рукавом, коротким або зовсім без нього - це вже не так важливо (але буде впливати на вибір).

Як вибирати боді для немовлят

Перед тим, як купити боді для новонароджених, в першу чергу, треба враховувати пору року, коли його будуть носити. На спекотне літо ідеальні боді з кулірки (легкий бавовняний трикотаж) або з ажурної тканини риба - дуже легке і дихаюче трикотажне полотно. На холодні дні ідеальним варіантом буде боді з трикотажу з начосом (футера) або з тканини риба з начосом. Також є універсальні полотна, такі як Інтерлок, боді для новонароджених з трикотажу інтерлок будуть актуальні в будь-який час року,  оскільки вони мають довгий рукав і лицьові шви помірно щільні, і досить легкі (середньої товщини).

Крім довжини рукава дитячих боді також необхідно звернути увагу на застібки. Найбільш зручними вважаються моделі боді для новонароджених діток, що повністю розстібаються на кнопках. Такі боді дуже легко знімати і одягати. Також різні і варіанти горловини: існують боді для немовлят - водолазки, прийнятні тільки для дітей, що впевнено тримають голову, боді з застібками - кнопками на плечі, це найменш слушний варіант, і боді з широкою горловиною - човником: ось такі моделі найбільш зручні, так як немає зайвих застібок.

На літо особливо актуальні боді - майки та боді - безрукавки, також не меншим попитом користуються пісочники - вони забезпечені коротким рукавом (або взагалі його позбавлені), для прохолодної погоди ідеально підійдуть боді для новонароджених з довгими рукавами.

Для новонароджених краще вибирати товари з лицьовими швами і царапками на рукаві - вони практичніші і комфортніші для малюка.

З якої тканини шиють дитячі боді

Яку б модель боді для новонароджених ви не вибрали, дуже важливий склад трикотажного полотна, використовуваного при виробництві. Вибір боді для новонародженого повинен лягти на вироби з 100% бавовни, при цьому обов'язково наявність сертифіката відповідності - яке на вимогу вам повинен надавати магазин. Висока ціна, на жаль, не є гарантією високої якості, тому завжди уважно вивчайте етикетки перед придбанням одягу для новонароджених.

Сподіваємося, що ми відповіли на питання "як вибрати боді для немовлят". Варто додати, що одяг для новонароджених, що виготовляється в Україні - це натуральна бавовна, гіпоалергенні і безпечні барвники; лицьові або внутрішні шви - це все проводиться і у нас; а коштує вітчизняний одяг для малюків - набагато дешевше. Саме такі товари ми пропонуємо батькам України в інтернет магазині дитячого одягу http://www.nestling.com.ua/ua/.