Нинішні українські діти дуже вимогливі до свого зовнішнього вигляду. Передбачаючи поведінку малюка у віці 3-4 років, дорослі з перших місяців життя піклуються про гардеробі свого сина або донечки. Це зараз малюк задоволений сухим підгузником і теплою байковою сорочкою, а ось почне він бігати і говорити - дорослим буде соромно від відповідальності за убогий і не модний гардероб маляти.

Діти мають вроджене почуття естетизму. Їх недосвідчені, але цікаві погляди притягують все гарне, яскраве і вражаюче. Завдання дорослих - трохи відкоригувати смакові пристрасті дитини, надаючи при цьому свободу в самовираженні.

Дитячий одяг як у тата і мами

Бажання діток походити на дорослих світові дизайнери широко використовують в дитячій модній індустрії. Та й самі батьки часто вибирають одяг для дітей, дублюючий фасони дорослих моделей. Можливо, саме цим пояснюється великий попит на такий предмет гардеробу як дитячий кардиган. Теплий, практичний і зручний, він фаворит серед всього різноманіття дитячого одягу. Ось він - компроміс між дорослим і дитиною: перший хоче, щоб було тепло і комфортно, а хлопчики та дівчатка - походити на серйозну дорослу людину.

Види дитячих кардиганів

Перед тим як купити дитячий кардиган, давайте з'ясуємо, чим відрізняється кардиган від светра або пуловера. Перше - відсутність коміра, друге - застібки по всій довжині, хоча останнім часом стало модним носити кардигани, де застібки замінює декоративний пояс.

За своїм призначенням кардигани підрозділяються на кілька груп.

  • Перша група - це класичні кардигани. Завдяки своїй елегантності цей вид кардиганів ідеально доповнює шкільний комплект одягу. Найчастіше такі дитячі кардигани виготовляють зі щільного трикотажу, вони відрізняються стриманим декором і переважно темним тоном. Довжина їх зазвичай не присікає лінію талії, а рукава, як правило, прикривають зап'ястки.
  • Наступна група - дитячі кофти та кардигани для прогулянок. Від попереднього виду вони відрізняються більш розкутим стилем і різноманітністю фасонів. Довжина подібних моделей найрізноманітніша. Наявність капюшона чудово доповнює цей предмет гардероба, особливо в холодну пору року. Кардигани для прогулянки можуть бути як з довгими, так і короткими рукавами.
  • У зимовий період малюкові обов'язково знадобиться дитячий в'язаний кардиган, який чудово поєднується як з теплими легінсами, так і з джинсами.
  • І нарешті, ошатні кардигани. Такі дитячі кардигани призначені для урочистих випадків. В основному, їх призначення видає декор у вигляді страз, аплікацій, вишивки та мережива. Уміло підібравши кардиган під спідницю, можна створити розкішний комплект для маленької леді. Що стосується ошатних кардиганов для хлопчиків, то тут дизайнерам модного дитячого одягу доводиться включити всю фантазію. Адже дівчачий декор - не чоловіча справа. Так маленький джентльмен може хизуватися в кардігані ефектного кольору, де елементом декору служить лише вишивка логотипу модного бренду.