Українські мами давно оцінили перевагу домашніх дитячих чоловічків-комбінезонів і вважають їх найкращим одягом для новонароджених хлопчиків та дівчаток. Шиють такі сліпи-чоловічки для немовлят з найрізноманітніших тканин і кожна з них має свої беззаперечні переваги.

Основою більшості матеріалів, що використовуються для пошиття дитячого одягу, є бавовна: гідроскопічна і дихаюча, вона приємна на дотик і не створює проблем з підтриманням термобалансу. Проте, якісні штучні тканини також не варто обходити стороною. Теплі флісові чоловічки для новонароджених дівчаток та хлопчиків знадобляться, коли температура в приміщенні або на вулиці змушує нас щулитися від холоду.

Які дитячі флісові чоловічки вибрати

Флісові чоловічки для новонароджених відрізняються по щільності тканини і дизайну. Для дому підійде легкий комбінезон з круглим вирізом, для походів на вулицю або в поліклініку - більш теплий, з високою горловиною і капюшоном. Також виробники дитячих чоловічків пропонують на вибір моделі сліпів з відкритими та закритими ступнями ніжок дитини.

Флісові дитячі чоловічки - це зручно

Теплі та комфортні чоловічки для немовлят хлопчиків та дівчаток з флісу - незамінна річ в дитячому гардеробі. Завдяки своїй конструкції, вони дарують маляті повну свободу рухів, при цьому, на відміну від роздільних повзунків і сорочечок, не збираються складочками на спині і завжди прикривають животик новонародженого малюка. Вироби від найкращих українських та американських виробників не тільки зігріють малюка, але і принесуть радість мамі приємними кольорами і оригінальним дизайном. І для хлопчика, і для маленької дівчинки можна вибрати як однотонний флісовий чоловічок з аплікацією, малюнком або вишивкою, так і комбінезон-сліп з барвистим принтом.

У чому переваги флісового одягу для малюків

Сучасний фліс - це синтетичний аналог теплої вовняної тканини, виконаний з поліестеру. Як і натуральні матеріали, фліс може відрізнятися структурою, якістю, м'якістю, щільністю та іншими характеристиками. Зазвичай для новонароджених дітей та малюків до двох років відбираються найніжніші матеріали, які будуть приємні для дитячої шкіри.

Купуючи флісові дитячі чоловічки від перевірених виробників, українські батьки отримують гипоалергенний одяг, який не стане причиною висипань на шкірі, що дуже важливо для багатьох сучасних діток та зручну річ, що володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями. Одягнувши дитині теплий флісовий чоловічок під верхній одяг, мама може бути спокійна за свого малюка, адже фліс здатний «дихати», забезпечуючи гарний повітрообмін. Штучні матеріали зазвичай погано вбирають вологу, але фліс відводить її від тіла у верхні шари одягу.
Одяг для немовлят з флісу або ніжного мікрофлісу дуже зносостійкий і довговічний. Це означає, що флісові чоловічки для новонароджених з такої тканини можуть перейти «у спадок» до молодшої дитині в ідеальному стані.