Gymboree - популярний бренд дитячого одягу з Америки 

Бренд дитячого одягу Gymboree з'явився в 1976 році з легкої руки молодої мами і амбітної домогосподарки Джоани Барнс. Весь свій час вона присвячувала вихованню свого малюка і одного разу задумалася про необхідність створення ігрового центру для дітей. Поступово сфера діяльності розширилася, і компанія стала пропонувати комфортний та стильний дитячий одяг для цікавого життя і всебічного розвитку дітей. Перший дитячий магазин Джімборі побачив світ у 1986 році. Тоді ніхто й припустити не міг, що невеликий магазинчик виросте у величезну корпорацію і полюбиться мільйонам батьків по всьому світу. Сьогодні на додаток до більш ніж девятистам магазинам активно працює і сайт дитячого одягу gymboree.com, який дозволяє жителям з усієї планети вибирати одяг для своїх діток. Тепер не так важливо, чи є офіційне представництво цієї компанії у вашому місті, адже покупки доступні кожному, незалежно від громадянства, місця прописки та рівня життя.

Офіційний сайт Gymboree

Офіційний сайт Gymboree.com пропонує своїм відвідувачам не тільки продукцію власного бренду, але й товари від інших магазинів елітного дитячого одягу. Janie and Jack, Crazy8, Shade і деякі інші бренди роблять вибір більш вільним і широким. Асортимент інтернет-магазину Джімборі дуже широкий. Він включає в себе товари для дітей різного віку: від немовлят до підлітків. Це одяг, аксесуари, взуття, прикраси. Відмінна риса товарів з офіційного сайту gymboree.com - ексклюзивний дизайн. Виробників  дитячого одягу надихає не творчість іменитих дизайнерів і кутюр'є, а безпосередність самих дітей. Тут представлені чудові наряди, спеціально створені для дітей: зручні, комфортні і по-дитячому невимушені.

Інтернет-магазин Gymboree - це найкраща можливість купувати для малюків речі, що відповідають основним правилам дитячого одягу: якість, комфорт, стиль. Зробивши вибір на користь цього бренду, ви покладете гарний початок для розвитку вашої дитини, адже в будь-якій ситуації вона буде почувати себе комфортно, зможе активно рухатися і залишатися дитиною в будь-якій ситуації. Інтернет-магазин Джімборі пропонує весь спектр модного одягу для дітей. Тут ви знайдете і стильну шкільну форму, і домашній трикотаж, і верхній одяг, і спортивні костюми. Одним словом, цей дитячий інтернет магазин здатний задовольнити інтереси будь-якого батька. Колекція святкових суконь в інтернет-магазині Gymboree.com дозволить підібрати і ексклюзивний образ для торжества: весілля, новорічної вечірки, випускного в дитячому садку або в початковій школі. Зручно те, що майже всі речі з каталогів магазину відмінно комбінуються. Їх можна поєднувати одну з одною, знаходячи все нові і незвичайні образи для сучасної дитини.

Знижки та бонуси на Gymboree.com

Співпрацювати з офіційним сайтом Gymboree.com дуже зручно. Адміністрація регулярно пропонує різні знижки на весь асортимент, проводить рекламні акції. За кожну покупку відвідувачі отримують бонусні бали, які дозволяють надалі вибирати дитячі речі з ще більшою для себе вигодою. Офіційний сайт Джиборі ввів в обіг навіть власну валюту - Джімбакси. З її допомогою можна здійснювати покупки в інтернет-магазині. Це зручна система розрахунків, яка дає можливість без зайвих зволікань оплачувати обрані товари частково або повністю. Інтернет магазин дитячого одягу http://www.nestling.com.ua/ua/ дає можливість батькам України купити одяг для дітей та стати постійним покупцем чудових товарів від компанії Gymboree та отримати всі переваги співпраці з ним. Вибирайте по-справжньому якісні та оригінальні речі для ваших дітей вже сьогодні з максимальною для себе вигодою!