Куртки для маленьких модниць потрібні завжди. Взимку - теплі пуховики або дитячі зимові курточки та пальтечка, утеплювачем в яких виступає практично невагомий холлофайбер, навесні і восени - непромокальні й вітрозахисні плащі і вітровки. При виборі будь-якого демісезонного або зимового одягу для дівчинки слід керуватися такими простими правилами:

  • Речі для малятка мають подобатися візуально і їй, і батькам;
  • Вони повинні бути практичними;
  • Дівчинка в новому одязі повинна відчувати себе комфортно і невимушено.

Тому, хто хоче купити дитячу зимову куртку для дівчинки, теж слід пам'ятати про ці нескладні правила.

Якісний зимовий чи демісезонний одяг для дівчаток найчастіше купують у фірмових магазинах, інтернет-магазинах, наприклад, в дитячому інтернет магазині http://www.nestling.com.ua/, або замовляють з-за кордону. Звичайно, деякі батьки вважають за краще купувати дитячі зимові речі на ринках, але в цьому випадку треба бути особливо уважним до якості виробів. Щоб купити куртку для дівчинки, батькам слід звертати увагу в першу чергу на тканину. Вона повинна пропускати повітря. Дівчинка буде почувати себе в курточці комфортно, якщо в складі тканини великий відсоток натуральної сировини. Тканини невисокої якості часто красиво виглядають, однак дитяча зимова куртка або плащ з подібного матеріалу стане для її господині справжньою мукою, оскільки повітря не буде циркулювати, і дитина почне потіти.

Вибрати хороший зимовий чи демісезонний одяг для дівчаток непросто. Зимова куртка для дівчинки - ще більш складне завдання. Треба звернути увагу на довжину - зимовий верхній одяг для малятка обов'язково має бути нижче пояса, ідеально, якщо вона буде хоча б до середини стегна. Чимале значення мають застібки, у дитячій куртці вони повинні бути подвійними, це дасть додатковий захист від снігу та вітру. Можна вибрати приталену модель або модель з поясом, що дасть можливість підкреслити фігуру дівчинки. Велике значення має наявність капюшона і наявність внутрішньої резинки внизу куртки. Оскільки діти щодня багато гуляють, зимова дитяча куртка повинна бути легкою, чи не сковувати рухи. Важливо при виборі врахувати і думку самої маленької модниці, а не тільки орієнтуватися на свідчення комфорту і якості.

Демісезонна дитяча куртка для малятка повинна вибиратися за схожими із зимовою параметрам. Є невеликі відмінності тільки в тому, що куртка, розрахована на сезон весна-осінь, зазвичай більш яскравого забарвлення і не така тепла. При виборі треба врахувати тенденції дитячої моди, а також якість виробу. Матеріалом для пошиття демісезонних курток для дівчаток служить поліамід або бавовна. Сьогодні виробники часто стали використовувати мембранну технологію. Дівчаткам підліткам зазвичай купують укорочені моделі, а демісезонна дитяча куртка для дівчинки молодшого віку часто більш подовжена.

І звичайно, при виборі нової куртки для дівчинки важливо не забути запитати думку самої юної модниці. У цьому випадку вона завжди буде носити курточку з великим задоволенням, поки не виросте з неї.