Ще кілька десятиліть тому такого виразу не існувало в принципі: багато батьків були впевнені, що зовсім не обов'язково розмежовувати стать малюка в такому віці - адже він все одно ще нічого не розуміє. Сучасні українські мами знають: ніколи не рано почати одягати свого хлопчика, як справжнього чоловіка. Одяг для хлопчиків до року, який ви знайдете в інтернет магазині http://www.nestling.com.ua/ua/, відповідає всім вимогам. 

Однак не тільки зручність, комфорт і натуральність тканин приваблює в штанцях, боді і кофточках для хлопчиків від Картерс, Crazy8 та Gymboree - ви, мабуть, вже встигли звернути увагу, що всі речі цих компаній відрізняють вишуканий стиль і модний фасон. 

На що слід звернути увагу в першу чергу?

Комфорт і зручність. У цьому віці дуже важливо, щоб дитині ніщо не давило і ніде не заважало: щоб тканини, з яких зшиті сорочечка або брючки Картерс, були лише стовідсотково натуральними (іноді з незначним додаванням синтетичних ниток), а бирки та етикетки не мали гострих країв. Покрій повинен бути вільним - діти, особливо хлопчики, надзвичайно енергійні та непосидючі, і одяг повинен дозволяти їм легко рухатися. Зверніть увагу також на шви: вони повинні бути ретельно оброблені, щоб малюк не заплутався в них своїми крихітними пальчиками.

Не забувайте в той же час і про зручність для себе - кнопочки на бодіку між ніжками дозволять швидко змінити підгузник, так само як і блискавка або застібки-кнопочки на плечі і шийці прискорять процес одягання-знімання кофтинки. Та й комбінезончик, що застібається попереду, а не позаду, вийде одягнути набагато ніжніше і м'якше, що в цьому «крихкому» віці дуже важливо.

Кольори. Багато хто вважає, що достатньо розмежувати речі в кольорі: як прийнято вже давно - хлопчики носять блакитне, дівчинки - рожеве. Однак, як стверджують сьогодні психологи, забарвлення грає важливу роль у формуванні гардероба. Чому б не взяти хлопчикові футболочку, наприклад, жовтого кольору, раз цей відтінок надає відчуття щастя і радості? Або навпаки - навіщо набирати тільки сині комбинезончики і дитячі бодіки Картерс, якщо, за запевненням тих же психологів, зайве переважання цього забарвлення в одязі додасть малюку більшої нервозності, а часом і навіть може зробити його замкненим? Помаранчевий вважається кольором мудреців, а зелений - кольором життєвої енергії. А от якщо ви вже почали помічати, що ваш хлопчик - сором'язливий і нерішучий, візьміть йому кофточку або спортивний костюмчик червоного кольору, який вважається кольором лідерства.

У чому ж полягає візуальне відмінність моделей для хлопчиків і дівчаток такого юного віку? Звичайно ж, в принтах: зазвичай на кофточках, сорочечках і футболках для хлопчиків є зображення звіряток або літаків і машинок.

У цьому віці малюки ще не зможуть зрозуміти, як чудово виглядають, - але хіба вам самим не хочеться, щоб ваш малюк був одягнений, як справжнісінький, нехай поки тільки підростаючий, джентльмен? Так доставте ж собі це задоволення - милуватися своїм маленьким чоловіком.