Що таке розпродаж дитячого одягу?

Ще кілька років тому, побачивши у вітрині дитячого магазину подібний напис, ви могли бути впевнені: тут позбавляються від залежавшегося на прилавках товару. Сьогодні ж це поняття отримало дещо інший відтінок: тут вирішили оновити асортимент товару. Таким чином українські бутіки й інтернет магазини дитячого одягу прагнуть отримати подвійну користь: по-перше, отримати вигоду, продавши якомога більше, нехай і з мінімальною націнкою, по-друге, залучити нових покупців. Розпродаж дитячого одягу - ці слова пестять слух всіх модниць. А враховуючи, у скільки обходиться батькам України одяг для дітей  (адже крім того, що їм хочеться бачити своїх малюків модними, діти ще й досить швидко ростуть), розпродаж радує подвійно.

Коли влаштовують розпродажі дитячих речей?

Дуже часто розпродажі влаштовуються до свят - наприклад, до Нового року, 8 березня. Наймасштабніший розпродаж дитячого одягу зазвичай влаштовується до початку навчального року. У серпні батькам надається нагода купити своїй дитині все найнеобхідніше - починаючи від канцелярських товарів і закінчуючи одягом і взуттям. Ну, який батько не скористається такою можливістю?

Багато хто вважає, що зазвичай на розпродаж відправляється товар, що вийшов з моди. Це не зовсім так. Так, супермодний одяг для хлопчиків чи дівчаток ви навряд чи зможете придбати, проте мода, хоч і не стоїть на місці, все ж не змінюється настільки швидко, щоб не дати вам можливість поносити вподобану модель - наприклад, сезонні розпродажі влаштовуються найчастіше в останній місяць поточного сезону. Так що у вас в запасі ще залишається рік-другий.

Чим вигідний розпродаж дитячого одягу для батьків України?

Насамперед - це можливість придбати вподобану фірмову річ для свого малюка за досить приємними цінами: як правило, знижки на дитячий одяг в цей час досягають від 10 до 70%. Однак крім знижок ви можете отримати для себе ще ряд переваг. Наприклад, часто на розпродажах покупцям пропонується дисконтна карта на нове надходження або майбутню колекцію.

А чому ж, крім перерахованого вище, вигідні розпродажі в інтернет магазинах дитячого одягу, наприклад, у київському магазині http://www.nestling.com.ua/ua/? Як відомо, масовий продаж одягу для дітей за низькими цінами залучає досить багато нових покупців, у результаті чого утворюються черги і натовпи. Онлайн магазин дозволяє вам уникнути всього цього. До того ж, колишня і нинішня ціни вказані на кожний конкретний виріб, що дозволяє не потрапити в халепу біля каси, купившись на стандартну рекламу - «знижки від 25 до 50%».

Словом, розпродаж дитячого одягу - це чудовий шанс придбати для свого малюка те, що ви давно хотіли, але не могли собі дозволити.