Як вибрати колготки для дитини 

Дитячі колготки стають необхідним елементом гардеробу для маленьких дітей вже з півроку. Колготки прекрасно захищають малюка від холоду і в той же час дуже зручні в носінні, тому що не сковують рухів дитини. Зараз на ринку України представлений величезний вибір панчішно-шкарпеткових виробів для дітей. Вибираючи колготки для дівчат і хлопчиків, необхідно врахувати деякі критерії, щоб не заплутатися в різноманітті представленої продукції. 

  • Для найменших дітей до 2 років вибирайте колготки, в складі яких присутні тільки натуральні матеріали. Дитячі колготки безпосередньо стикаються з ніжною шкірою малюка, а синтетичні добавки можуть викликати алергію. Синтетика не пропускає повітря, тому великий її зміст може викликати дискомфорт. Також не забувайте, що на колготках з високим вмістом синтетики частіше утворюються катишки. 
  • Дітям від 2 до 4 років рекомендується купувати колготки, в складі яких є невелика кількість синтетичних ниток, таких як еластан. Оскільки в цьому віці дитина починає проявляти свою активність, дитячі колготки з натуральних тканин без додавання синтетики швидко втратять форму, а часте прання може призвести до вицвітання. Крім того, колготки для дітей з додаванням синтетики, як правило, мають яскравий малюнок, який так подобається малятам. Синтетичні добавки повинні складати приблизно 5-10%. 
  • Дітям від 5 років підійдуть колготки з вмістом еластану від 20 до 30%. Вони досить міцні, щоб витримати активну рухливість дитини в цьому віці. Але пам'ятайте, що колготки з високим вмістом синтетичних матеріалів сильно обтягують і щільно прилягають до ноги. У маленької дитини при надяганні таких колготок можуть виникнути складності. Останнім часом завоювали популярність дитячі колготки з бамбукової пряжі. Цей матеріал відмінно вбирає вологу, але поки залишається одним з найдорожчих. 

Купуємо дитячі колготи: на що звернути увагу?

При покупці зверніть увагу на якість колготок. Нитки, з яких вони виготовлені повинні бути однорідними. Краще вибирати безшовні колготки для дітей. Якщо шви все ж присутні у виробі, стежте, щоб вони не були жорсткими і не натирали ніжну шкіру малюка. 

Перед покупкою виміряйте зріст дитини, обсяг талії і довжину стопи. Це допоможе підібрати Вам дитячі колготки за розміром, не варто вибирати колготки на виріст, вони будуть незручні в носінні. 

Колготки для дівчаток вибирайте з малюнками в квіточку, яскравих забарвлень. Для хлопчиків більше підійдуть колготки з малюнками машинок і в більш стриманій кольоровій гамі.