Сліпи та чоловічки для малюків

Неймовірне різноманіття одягу для новонароджених дітей на ринку України не дозволяє батькам з легкістю розібратися в асортименті, тому вибрати найбільш якісні речі для немовлят буває непросто. Чоловічки для новонароджених відрізняються якістю тканини і особливостями крою, дизайном, кольорами, розміром і багатьом іншим. Давайте розглянемо докладніше, на що потрібно звернути увагу, вибираючи чоловічки (сліпи) для малюків.

Яка тканина використовується для дитячих чоловічків?

Одяг для новонароджених, який стикається з тілом, має бути м'яким, ніжним, приємним на дотик. Він повинен добре вбирати вологу, зберігати тепло і забезпечувати природний повітрообмін тіла дитини. Саме тому при пошитті якісних чоловічків для новонароджених використовуються тільки натуральні тканини зі 100% вмістом бавовни. Це може бути:

  • кулірка - найчастіше застосовується для виготовлення боді і чоловічків для немовлят. Ця тканина тонка і ніжна, а тому не принесе дитині дискомфорту;
  • футер - тканина, внутрішня сторона якої має безліч ворсистих петельок, що створюють махрову поверхню. В такому чоловічку новонародженому малюкові завжди буде тепло;
  • інтерлок - бавовняна тканина, яка ідеально підійде навіть для чутливої ​​шкіри немовляти. Цей матеріал відрізняється хорошою зносостійкістю, а тому легко витримає численні прання, зберігши гарний зовнішній вигляд.

Щоб новонароджений малюк не замерз на прогулянці, варто придбати і кілька дитячих чоловічків з велюру та флісу. Перша тканина відноситься до натуральних і виготовляється з вовни. Завдяки спеціальній обробці і особливому переплетенню ниток, одяг для немовлят з велюру не тільки утримає тепло, але також буде приємним і надовго збереже привабливість. Флісові чоловічки для немовлят шиють із синтетичної, зносостійкої тканини, проте, завдяки своїм властивостям, тканина буде добре відводити вологу і не давати тілу переохолоджуватися.

Важливі деталі чоловічків для немовлят

Щоб одяг не приносив малюкові дискомфорту, всі шви сліпів для немовлят повинні бути добре оброблені і заховані. Для новонароджених краще вибирати вироби, в яких вони виведені назовні. Звертайте увагу на продукцію перевірених українських та закордонних виробників дитячого одягу для немовлят: вони приділяють підвищену увагу вибору тканин, фурнітури, а також якості пошиття, а тому їх вироби довго зберігають привабливий зовнішній вигляд.

Придивляючись до моделей дитячих чоловічків-сліпів на кнопках або застібці-блискавки, віддайте перевагу першому варіанту. Сліпи на кнопках безпечні, легко застібаються і знімаються. Вибираючи чоловічки для новонароджених з «блискавкою», переконайтеся, що зсередини вона надійно прикрита тканиною, а зверху має захисний чохол: так ви будете впевнені, що застібаючи блискавку в поспіху не зробите малюку боляче.