Картинки по запросу обмен и возврат товара

Якщо дитячий одяг, куплений в інтернет магазині NESTLING, вам не сподобається або не підійде за розміром, ви без проблем зможете повернути або обміняти його протягом 30 днів з моменту покупки.

  • Обмін і повернення товару проводиться згідно Закону України "Про захист прав споживача" за умови збереження товарного вигляду покупки, упаковки, всіх етикеток і ярликів. 

Статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін можливий протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, в інтернет магазині Nestling термін обміну збільшений до 30 днів. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості та ярлики. Якщо на момент обміну потрібного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір купівлі-продажу і отримати назад гроші.

  • Однак обміняти (повернути) таким чином можна не будь-який товар. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172). До таких товарів належать, у тому числі, товари та одяг для новонароджених. Тому будьте уважні при виборі розміру одягу для новонароджених, звертайте увагу на зріст і вагу дитини, що вказані в кожному розмірі. Якщо немовля велике - купуйте речі на розмір більше. У разі, якщо Ви не зможете вибрати відповідний розмір, менеджери магазину Nestling будуть раді допомогти вам. 
  • Обмін або повернення купленого товару для клієнтів, які проживають в Києві, можливий кур'єром (вартість приїзду кур'єра 50 грн.) або післяплатою через відділення "Нова Пошта". В цьому випадку вартість доставки і зворотний переказ грошей оплачується клієнтом.
  • Повернення або обмін товару для покупців, які не проживають у Києві, здійснюється післяплатою через відділення "Нова Пошта" або на карту Приватбанка. У разі обміну та повернення товару вартість доставки і зворотний переказ грошей оплачується клієнтом.