Якщо дитячий одяг, куплений в інтернет магазині NESTLING, вам не сподобається або не підійде за розміром, ви без проблем зможете повернути або обміняти його протягом 30 днів з моменту покупки.

  • Обмін і повернення товару проводиться згідно Закону України "Про захист прав споживача" за умови збереження товарного вигляду покупки, упаковки, всіх етикеток і ярликів. 

Статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін можливий протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, в інтернет магазині Nestling термін обміну збільшений до 30 днів. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості та ярлики. Якщо на момент обміну потрібного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір купівлі-продажу і отримати назад гроші.

  • Однак обміняти (повернути) таким чином можна не будь-який товар. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172). До таких товарів належать, у тому числі, товари та одяг для новонароджених. Тому будьте уважні при виборі розміру одягу для новонароджених, звертайте увагу на зріст і вагу дитини, що вказані в кожному розмірі. Якщо немовля велике - купуйте речі на розмір більше. У разі, якщо Ви не зможете вибрати відповідний розмір, менеджери магазину Nestling будуть раді допомогти вам. 
  •  Повернення або обмін товару відбувається через відділення компанії "Нова Пошта", після отримання посилки гроші протягом 3 робочих днів будуть переведені на карту клієнта. У разі обміну та повернення товару вартість доставки оплачується покупцем.